MMA02040D2702BB300
MFR.Part #
MMA02040D2702BB300
JLCPCB Part #
C3009853
Package
SMD
Description
200V 27kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS