P0805H4990BBT
MFR.Part #
P0805H4990BBT
JLCPCB Part #
C4278650
Description
-55℃~+155℃ 200mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount