MMA02040E1820CB300
MFR.Part #
MMA02040E1820CB300
JLCPCB Part #
C1701118
Description
-55℃~+125℃ 182Ω 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS