MMA02040E2872BB100
MFR.Part #
MMA02040E2872BB100
JLCPCB Part #
C1727770
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS