MMA02040E1500BB000
MFR.Part #
MMA02040E1500BB000
JLCPCB Part #
C1716719
Description
-55℃~+125℃ 150Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS