MMA02040D9760CB300
MFR.Part #
MMA02040D9760CB300
JLCPCB Part #
C1699542
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS