MMA02040D9530CA300
MFR.Part #
MMA02040D9530CA300
JLCPCB Part #
C4184682
Description
-55℃~+125℃ 250mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS