MMA02040D5110FB300
MFR.Part #
MMA02040D5110FB300
JLCPCB Part #
C3985539
Description
-55℃~+155℃ 400mW 511Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS