SMF5330KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF5330KJT
JLCPCB Part #
C3919225
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 330kΩ 5W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS