MMA02040D2403FB300
MFR.Part #
MMA02040D2403FB300
JLCPCB Part #
C4153129
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 400mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS