CMA02040X3601GB300
MFR.Part #
CMA02040X3601GB300
JLCPCB Part #
C2145453
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.6kΩ 400mW Carbon Film Resistor ±2% 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS