MMA02040D2052BB100
MFR.Part #
MMA02040D2052BB100
JLCPCB Part #
C1716588
Description
-55℃~+125℃ 20.5kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS