MMA02040D1152BA300
MFR.Part #
MMA02040D1152BA300
JLCPCB Part #
C1701001
Description
-55℃~+125℃ 11.5kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS