MMA02040D1052CB300
MFR.Part #
MMA02040D1052CB300
JLCPCB Part #
C4315576
Description
-55℃~+125℃ 10.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS