MMA02040D1182CB300
MFR.Part #
MMA02040D1182CB300
JLCPCB Part #
C4205426
Description
-55℃~+125℃ 11.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS