MMA02040D1001FB000
MFR.Part #
MMA02040D1001FB000
JLCPCB Part #
C3931869
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 400mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS