MMA02040C7879FB000
MFR.Part #
MMA02040C7879FB000
JLCPCB Part #
C2117075
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS