MMA02040C6800FA300
MFR.Part #
MMA02040C6800FA300
JLCPCB Part #
C2120121
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 680Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS