MMA02040C2200FA300
MFR.Part #
MMA02040C2200FA300
JLCPCB Part #
C2120126
Description
-55℃~+155℃ 200V 220Ω 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS