MMA02040C4750FB300
MFR.Part #
MMA02040C4750FB300
JLCPCB Part #
C1855920
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 475Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS