TR3B226K016C0700
MFR.Part #
TR3B226K016C0700
JLCPCB Part #
C1958027
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 22uF 700mΩ ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS