MMA02040C3168FB300
MFR.Part #
MMA02040C3168FB300
JLCPCB Part #
C2127167
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.16Ω 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS