MMA02040C3161FB000
MFR.Part #
MMA02040C3161FB000
JLCPCB Part #
C2118968
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.16kΩ 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS