MMA02040C1692FB300
MFR.Part #
MMA02040C1692FB300
JLCPCB Part #
C3964996
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS