P0805Y9001BNT
MFR.Part #
P0805Y9001BNT
JLCPCB Part #
C3933686
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS