MMA02040C1430FB300
MFR.Part #
MMA02040C1430FB300
JLCPCB Part #
C3921184
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS