CRCW121080K6FKEAHP
MFR.Part #
CRCW121080K6FKEAHP
JLCPCB Part #
C3956663
Description
-55℃~+155℃ 750mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS