MKP385619016JPM4T0
MFR.Part #
MKP385619016JPM4T0
JLCPCB Part #
C6666817
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+110℃ 110V、160V 19uF ±5% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS