BZX84B39-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B39-G3-18
JLCPCB Part #
C5605579
Package
SOT-23-3
Description
1 Independent 130Ω 300mW 350Ω 38.22V~39.78V 39V 50nA@27.3V ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS