MKP385511016JI02W0
MFR.Part #
MKP385511016JI02W0
JLCPCB Part #
C3810592
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1.1uF 110V、160V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS