BFC247954624
MFR.Part #
BFC247954624
JLCPCB Part #
C3787980
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 620nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS