MKP385451040JIP2T0
MFR.Part #
MKP385451040JIP2T0
JLCPCB Part #
C5798951
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 200V、400V 510nF ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS