BFC238370432
MFR.Part #
BFC238370432
JLCPCB Part #
C3785706
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 4.3nF 900V、2.5kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS