MKP385420040JI20W0
MFR.Part #
MKP385420040JI20W0
JLCPCB Part #
C3792540
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 200V、400V 200nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS