MKP385339125JFI2B0
MFR.Part #
MKP385339125JFI2B0
JLCPCB Part #
C3783696
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 39nF 450V、1.25kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS