CPR07130R0JE10
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPR07130R0JE10
Description
-65℃~+225℃ 130Ω 7W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% - Through Hole Resistors ROHS