MKP385322125JF02W0
MFR.Part #
MKP385322125JF02W0
JLCPCB Part #
C6091583
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 22nF 450V、1.25kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS