VB40100C-E3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VB40100C-E3/4W
JLCPCB Part #
C467005
Package
TO-263-2
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 1mA@100V 20A 250A 730mV@20A TO-263-2 Schottky Diodes ROHS