MKP383436040JI02W0
MFR.Part #
MKP383436040JI02W0
JLCPCB Part #
C3811155
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 360nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS