MKP383243250JI02W0
MFR.Part #
MKP383243250JI02W0
JLCPCB Part #
C6666604
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 4.3nF 900V、2.5kV ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS