MKP1847C615255Y4
MFR.Part #
MKP1847C615255Y4
JLCPCB Part #
C3806344
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 15uF 250V、500V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS