CRCW25126R20JNEH
MFR.Part #
CRCW25126R20JNEH
JLCPCB Part #
C2123486
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 6.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS