MKP1845522255
MFR.Part #
MKP1845522255
JLCPCB Part #
C3783168
Package
Plugin,D18.5xL44mm
Description
-55℃~+100℃ 160V、250V 2.2uF ±10% 插件,D18.5xL44mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS