TNPW040275K0BETD
MFR.Part #
TNPW040275K0BETD
JLCPCB Part #
C4199378
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 62.5mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount