MKP1845256205
MFR.Part #
MKP1845256205
JLCPCB Part #
C3800194
Package
Plugin
Description
-55℃~+100℃ 5.6nF 700V、2kV ±10% Plugin Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS