MKP1845233206
MFR.Part #
MKP1845233206
JLCPCB Part #
C3788754
Package
Plugin,D7xL29mm
Description
-55℃~+100℃ 3.3nF 700V、2kV ±20% 插件,D7xL29mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS