CRCW080534R8FKTA
MFR.Part #
CRCW080534R8FKTA
JLCPCB Part #
C4038701
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount