MKP1841410406
MFR.Part #
MKP1841410406
JLCPCB Part #
C3798057
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 100nF 220V、400V ±20% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS