MKP1841410404M
MFR.Part #
MKP1841410404M
JLCPCB Part #
C3783552
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 100nF 220V、400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS