MKP1841333405W
MFR.Part #
MKP1841333405W
JLCPCB Part #
C3808234
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 220V、400V 33nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS